SN74F280BNSR
MFR.Part #
SN74F280BNSR
JLCPCB Part #
C1879849
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 10ns 1mA 20mA 4.5V~5.5V 74F 9 Parity Generator/Checker 奇校验生成、同时输出奇/偶校验信号、偶校验生成 SOIC-14-208mil Parity Generators and Checkers ROHS