SN64BCT126AD
MFR.Part #
SN64BCT126AD
JLCPCB Part #
C3753816
Package
SOIC-14
Description
-40℃~+85℃ 1 15mA 4 4.5V~5.5V 64BCT 64mA Tri-State SOIC-14 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS