SN64BCT125AN
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
SN64BCT125AN
JLCPCB Part #
C1548763
Package
PDIP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 15mA 4 4.5V~5.5V 64BCT 64mA Tri-State PDIP-14 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS