RFD10N05SM
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RFD10N05SM
JLCPCB Part #
C3281275
Package
TO-252(DPAK)
Description
1 N-channel 100mΩ 10A 50V N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS