RF1S30P06SM
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RF1S30P06SM
JLCPCB Part #
C3281685
Description
1 P-Channel 30A 60V 75mΩ P-Channel TO-263AB MOSFETs