OPA132UA/2K5
MFR.Part #
OPA132UA/2K5
JLCPCB Part #
C2057323
Description
-18V~-2.5V、2.5V~18V -40℃~+125℃ 1 20V/us 2mV 2uV/℃ 36V 40mA 4mA 50pA 50pA 8MHz 8nV/√Hz@1kHz 96dB SOIC-8 Operational Amplifier ROHS