LM4431M3-2.5
MFR.Part #
LM4431M3-2.5
JLCPCB Part #
C3679645
Package
SOT-23-3
Description
0℃~+70℃@(Ta) 15mA 2.5V 30ppm/℃ 35uVrms Fixed Parallel ±2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS