LMR34206FSC5RNXRQ1
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LMR34206FSC5RNXRQ1
JLCPCB Part #
C2869809
Package
VQFN-12(2x3)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 2.1MHz 4.2V~42V 5V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes VQFN-12(2x3) DC-DC Converters ROHS