LM4120IM5-2.5
MFR.Part #
LM4120IM5-2.5
JLCPCB Part #
C3680119
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 2.5V 20uVp-p 275uA 2V~12V 36uVp-p 50ppm/℃ 5mA Fixed Series ±0.5% SOT-23-5 Voltage Reference