LM4030CMF-4.096
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4030CMF-4.096
JLCPCB Part #
C3680518
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 30mA 30ppm/℃ 4.096V Fixed Parallel ±0.15% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS