LM3S6100-IQC25-A2T
MFR.Part #
LM3S6100-IQC25-A2T
JLCPCB Part #
C2056691
Package
QFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 16KB 2.25V~2.75V 25MHz 30 32 Bit 64KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH QFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS