54F174LMQB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
54F174LMQB
JLCPCB Part #
C3826972
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1 12ns@5V,50pF 1mA 20mA 4.5V~5.5V 45mA 54F Series 6 70MHz D-Type Reset Rising Edge LCC-20(8.9x8.9) Flip Flops