LM3S1620-IQC25-A2T
MFR.Part #
LM3S1620-IQC25-A2T
JLCPCB Part #
C5751841
Package
LQFP-100(14x14)
Description
2.25V~2.75V 25MHz 52 ARM Cortex-M3 LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS