LM2679LD-3.3
MFR.Part #
LM2679LD-3.3
JLCPCB Part #
C3188061
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 260kHz 3.3V 5A 8V~40V Buck Buck Built-in Fixed No VSON-14(6x5) DC-DC Converters