LM2673LD-3.3
MFR.Part #
LM2673LD-3.3
JLCPCB Part #
C3188052
Package
VSON-14(6x5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 260kHz 3.3V 3A 8V~40V Buck Buck Built-in Fixed No VSON-14(6x5) DC-DC Converters