LM2594HVN-12/NOPB
MFR.Part #
LM2594HVN-12/NOPB
JLCPCB Part #
C1355419
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 150kHz 4.5V~60V 500mA Buck Buck Built-in Fixed PDIP-8 DC-DC Converters ROHS