LM2575HVS-12
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM2575HVS-12
JLCPCB Part #
C111820
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 12V 1A 4V~60V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS