SN74F74NSR
MFR.Part #
SN74F74NSR
JLCPCB Part #
C2864917
Package
SO-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 100MHz 1mA 1ns 2 20mA 2ns 4.5V~5.5V 4.9ns@5V,50pF、5.8ns@5V,50pF 74F Series D-Type Rising Edge Set and Reset SO-14-208mil Flip Flops ROHS