DM54LS02W/883
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
DM54LS02W/883
JLCPCB Part #
C4469459
Package
CFP-14
Description
-55℃~+125℃ 18ns@5V,50pF 2V 4 4.5V~5.5V 400uA 4mA 5.4mA 54LS Series 700mV NOR Gate CFP-14 Logic Gates