TS12A4514DR
MFR.Part #
TS12A4514DR
JLCPCB Part #
C2673241
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 120ns 175ns 19pF 1:1 2V~12V 50Ω 520MHz SOIC-8 Analog Switches, Multiplexers ROHS