BQ25100HYFPR
MFR.Part #
BQ25100HYFPR
JLCPCB Part #
C2866507
Description
0℃~+125℃ 1 250mA 3.5V~28V 4.35V 75nA Charging IC Lithium Battery Support DSBGA-6 Battery Management ROHS