MMSZ9V1CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ9V1CW
JLCPCB Part #
C261234
Package
SOD-123
Description
1 Independent 15Ω 450nA@6V 500mW 8.65V~9.56V 9.1V SOD-123 Zener Diodes ROHS