MMSZ30VCW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ30VCW
JLCPCB Part #
C261249
Package
SOD-123
Description
1 Independent 28.5V~31.5V 30V 45nA@21V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS