MMSZ3V9CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ3V9CW
JLCPCB Part #
C248748
Description
1 Independent 2.7uA@1V 3.71V~4.1V 3.9V 500mW 564Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS