MMSZ3V3CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ3V3CW
JLCPCB Part #
C248750
Description
1 Independent 3.14V~3.47V 3.3V 4.5uA@1V 500mW 564Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS