RB520S8-30
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
RB520S8-30
JLCPCB Part #
C968725
Package
SOD-882
Description
1 Independent 1uA@10V 200mA 30V 500mA 600mV@200mA SOD-882 Schottky Diodes ROHS