MM3Z5V6CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z5V6CW
JLCPCB Part #
C248768
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 376Ω 40Ω 5.32V~5.88V 5.6V 900nA SOD-323 Zener Diodes ROHS