MM3Z3V9CW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z3V9CW
JLCPCB Part #
C248772
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2.7uA@1V 200mW 3.71V~4.1V 3.9V 564Ω 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS