MMSZ18VBW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MMSZ18VBW
JLCPCB Part #
C261257
Description
1 Independent 17.64V~18.36V 18V 45nA@12.6V 45Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS