MM3Z12VCW
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
MM3Z12VCW
JLCPCB Part #
C248785
Package
SOD-323
Description
1 Independent 11.4V~12.6V 12V 200mW 25Ω 90nA@8V SOD-323 Zener Diodes ROHS