DS521-30EAA02
Extended
Manufacturer
Tak Cheong
MFR.Part #
DS521-30EAA02
JLCPCB Part #
C968733
Package
DFN0603-2
Description
100mA 30V 50uA@30V 600mV@100mA Independent DFN0603-2 Schottky Diodes ROHS