NRS5010T100MMGFV
MFR.Part #
NRS5010T100MMGFV
JLCPCB Part #
C3223813
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
10uH 300mΩ 850mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS