LSXND5050KKT220MMG
MFR.Part #
LSXND5050KKT220MMG
JLCPCB Part #
C5753478
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
22uH 450mA 550mA 600mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS