NRS6010T100MMGFV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS6010T100MMGFV
JLCPCB Part #
C3223493
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 10uH 1A 324mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS