LSXPD2020MKT3R3M0G
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSXPD2020MKT3R3M0G
JLCPCB Part #
C6290389
Package
SMD,2x2mm
Description
1.25A 227mΩ 3.3uH 900mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS