LLXND2020MKT4R7M0G
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXND2020MKT4R7M0G
JLCPCB Part #
C6979669
Package
SMD,2x2mm
Description
241mΩ 4.7uH 900mA 900mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS