LSXBD6060YEL3R0N
MFR.Part #
LSXBD6060YEL3R0N
JLCPCB Part #
C6980111
Package
SMD,6x6mm
Description
24mΩ 3.2A 3uH 5A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS