NRS6012T1R5NMGGV
MFR.Part #
NRS6012T1R5NMGGV
JLCPCB Part #
C2049892
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 2.1A 2.6A 80.4mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS