LAXHG6060YEL2R2NMR
MFR.Part #
LAXHG6060YEL2R2NMR
JLCPCB Part #
C6651323
Description
18mΩ 2.2uH 3.5A 8.5A AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS