LSXBD6060MKT6R8ME
MFR.Part #
LSXBD6060MKT6R8ME
JLCPCB Part #
C6218056
Package
SMD,6x6mm
Description
1.18A 1.3A 165mΩ 6.8uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS