LSXBD5050YAL3R3N
MFR.Part #
LSXBD5050YAL3R3N
JLCPCB Part #
C5753444
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
27mΩ 3.3A 3.3uH 3.8A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS