LLXND5050PKT4R7NMG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLXND5050PKT4R7NMG
JLCPCB Part #
C6979679
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 100mΩ 2.05A 4.7uH ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS