LSRNJ10145GL2R2NNY
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSRNJ10145GL2R2NNY
JLCPCB Part #
C5665255
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.2uH 6.64A 8.5mΩ 8.91A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS