NRS6028T101MMGJV
MFR.Part #
NRS6028T101MMGJV
JLCPCB Part #
C1329920
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 650mA 660mA 780mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS