LSQMB201616T3R3J
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQMB201616T3R3J
JLCPCB Part #
C5665079
Package
0806
Description
290mA 3.3uH 680mΩ ±5% 0806 Power Inductors ROHS