NS10145T2R2NNV8
MFR.Part #
NS10145T2R2NNV8
JLCPCB Part #
C3224455
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10.2mΩ 2.2uH 6.64A 8.91A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS