LSMGA160808T331RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSMGA160808T331RG
JLCPCB Part #
C6290130
Package
0603
Description
1 1.2A 130mΩ 330Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS