LSMGA160808T102RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSMGA160808T102RG
JLCPCB Part #
C7296268
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 350mΩ 600mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS