LSXBD3030QKT3R3M
MFR.Part #
LSXBD3030QKT3R3M
JLCPCB Part #
C5789077
Package
SMD,3x3mm
Description
1.21A 3.3uH 80mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS