LSDND3030MKT3R3MM
MFR.Part #
LSDND3030MKT3R3MM
JLCPCB Part #
C6653410
Package
SMD,3x3mm
Description
1.65A 145mΩ 2.1A 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS